Wykłady są w piątki o 12:15. Forma zdalna, w MS Teams został założony dedykowany zespół. Jeśli macie Państwo problem z dostępem do tego zespołu, to proszę mi to zgłosić.
Slajdy i inne materiały będą sukcesywnie umieszczane na karcie „Udostępnione” w zespole MS Teams założonym na potrzeby wykładu.
W razie pytań zapraszam na konsultacje (pokój C-2-29 lub online, terminy w USOSwebie).
Egzamin będzie miał formę testu wypełnianego na witrynie Pegaz.
Pierwszym terminem egzaminu jest środa 17 czerwca. Zachowany jest taki sam podział na grupy, jaki obowiązywał w trakcie semestru. Zarezerwowane są dwie pracownie komputerowe, były trzy grupy ćwiczeniowe, będziecie więc Państwo pisać w dwóch turach.
Tura 1, proszę być pod pracownią o 10:00
Tura 2, proszę być pod pracownią o 10:20 (a nie dopiero o 10:30)