Grafika komputerowa

Wykłady są w piątki o 12:15. Forma zdalna, w MS Teams został założony dedykowany zespół. Jeśli macie Państwo problem z dostępem do tego zespołu, to proszę mi to zgłosić.

Slajdy i inne materiały będą sukcesywnie umieszczane na karcie „Udostępnione” w zespole MS Teams założonym na potrzeby wykładu.

W razie pytań zapraszam na konsultacje (pokój C-2-29 lub online, terminy w USOSwebie).

Egzamin będzie miał formę testu wypełnianego na witrynie Pegaz.

Pierwszym terminem egzaminu jest środa 17 czerwca. Zachowany jest taki sam podział na grupy, jaki obowiązywał w trakcie semestru. Zarezerwowane są dwie pracownie komputerowe, były trzy grupy ćwiczeniowe, będziecie więc Państwo pisać w dwóch turach.

Tura 1, proszę być pod pracownią o 10:00

Tura 2, proszę być pod pracownią o 10:20 (a nie dopiero o 10:30)